Forum Gildii Proximus

Opis forum


#1 2011-05-24 17:25:20

mojrer

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 28
Punktów :   
Nazwa postaci: Mojrer

Nowy podzal na 2 grupy

Od srody 25 maja obowiazuje nowy podzial na 2 grupy

kwestia nomenklatury jest chyba najmniej wazna, najlatwiej bylo dookoptowac ludzi do "gr BP" i "gr1"
numer grupy podany jest w notce w roosterze.
Kolejnosc na wplyw podzialu :
1 - ilosc aktywnych osob z danej klasy/spec w grupie
2 - kwestia aktywnosci
3 - inne (sympatie i pokrewienstwo etc )


NOWY PODZIAL FAQ

1. Nie jestem przypisany do zadnej gr a wczesniej bylem.
Osoby ktore nie sa przydzielone do grupy a chca byc - spokojnie, odezwijcie sie do oficera badz mnie. Pominelismy was z uwagi na mniejsza aktywnosc badz inny powod, co nie zamyka nikomu drogi do raidowania, byc moze bedziecie w rezerwie ale life is brutal jesli ma byc progress trzeba stawiac na pewniejsze osoby w pierwszej kolejnosci.


2. Jestem przypisany do grupy ale nie odpowiada mi to.
Wszystko da sie zalatwic, mozna sprobowac zmiany osoba za osobe.


3. Wczesniej mialem zawsze spota, teraz pewnie w 1 kolenosci pojdzie ktos inny :-(
Mysle ze mozna sie dogadac. Pan X potrzebuje cos z bossa A, a pan Y z bossa B (szybka podmianka, postac wylogowana pod instancja, a do tego czasu mozna posmigac na alcie )


4. Po cholere te nowe podzialy, mi bylo dobrze tak jak bylo wczesniej !
Zblizaja sie wakacje. Juz jest problem z ludzmi a to dopiero poczatek. Dla gildii chyba lepsza jest sytuacja gdy jest nadmiar ludzi (zakladajac ze ludzie potrafia sie dogadac i ustapic sobie miejsca) niz czekac godzine po ustalonym czasie eventu bo nie ma 1 czy 2 osob. Osobiscie wole sie dogadac wczesniej ze wejde powiedzmy dopiero na 2 czy 3 bossa za 20-30 min niz gapic sie w spufit liczac ze sie ktos zaloguje albo dzwonic po ludziach.

5.Co z dobrymi graczami ktorzy sie nie zalapali na event?Pug to nie opcja.
Zawsze zostaja np w przypadku 1 gr (zawsze) piatek i sobota - mozna strzelic raid zlozony z ludzi ktorzy sie nie zalapali ... jak bedzie brakowalo to na bank ktos sie przejdzie altem. W miare mozliwosci postaramy sie dogadac zeby obie grupy zaczynaly te same bossy a taki raid zlozony z wczesniej wymienionych osob strzelilby to samo co one, tak zeby nie mial save na nic co nie jest juz ubite.


6. Nie ma szans zebym poszedl z ktoras grupa, za duzo osob z mojej klasy/speca do tego lepiej ubrani, a mi do tego brak doswiadczenia. Mimo to chce raidowac
Nie bede sie wypowiadal za osoby z innych gr ale w gr 1 niektore osoby w zasadzie na sile ubieralismy, uczylismy taktyk i boostowalismy. To kosztuje troche czasu i nerwow , ponadto dodatek wyszedl na poczatku grudnia i jesli ktos po tylu miesiacach nie mogl wziac sobie kartki a4 i wypisac taktyke dla jego klasy na poszczegolne bossy to trudno.
Jestesmy tym zmeczeni, czas wiec zebyscie sami wykazali sie odrobina inicjatywy, jesli beda szanse na zlozenie dla was nowej grupy to sami zaczniecie progress od 0. Pomozemy we wszystkim, damy wskazowki na bossy, ktorych raczej nie znajdziecie w sieci, podzielimy sie doswiadczeniem.


Macie uwagi badz zastrzezenia, zapraszam do rozmowy

Offline

 

#2 2011-06-02 22:43:31

tharos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nowy podzal na 2 grupy

A czemu to jest w śmietniku zamiast w podziale na grupy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.125dys.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.plfreestyle.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl www.maxmt2.pun.pl